Vankúše s vlastnou potlačou

Mäkký, príjemný a pohodlný vankúš je skvelý darček pre ktoréhokoľvek člena vašej rodiny, ale aj pre vašich blízkych. A nemusí to byť len taký obyčajný vankúš. Bez problémov sa naň dá vytlačiť fotka, obrázok alebo nápis, ktorý vašich známych poteší.

Prečo je vankúš s fotkou dokonalý darček

V prvom rada vám poskytuje pohodlie a trávite s ním príjemné chvíle pri sledovaní televízie alebo odpočívaní v posteli. Prečo si tieto chvíle ešte nevylepšiť spomienkami na úžasné okamihy vášho života, ktoré ste strávili so svojimi najbližšími? Vankúš s fotkou je výborný darček pre každého, koho máte radi a s kým ste prežili nezabudnuteľné momenty.

Ak chcete, aby ste boli to prvé, na čo váš partner či partnerka pomyslí, keď sa zobudí aj v prípade, že práve nie ste spolu, je to jednoduché. Vankúšik s vašou fotkou to zariadi. Stačí ho iba šikovne naaranžovať do postele. Do obývačky na sedačku sa zasa hodí vankúš s rodinnou fotkou. Jednak je to miestnosť, kde sa všetci stretávate a bude tak určený pre každého a zároveň sa originálnym vankúšikom môžete pochváliť aj návšteve. Takýto originálny darček určite poteší aj starých rodičov či súrodencov.

Vašich kamarátov alebo kolegov dokáže pobaviť skôr fotka z párty alebo zo spoločnej dovolenky či firemného večierku. Zaspal váš spoločensky unavený kamarát v neobvyklej polohe a podarilo sa vám to zachytiť na fotke? Nuž potom máte v rukách vtipný a jedinečný darček k narodeninám.

Vankúš s vlastným textom

Na vankúši nemusí byť iba fotka ale pokojne aj text, prípadne oboje. Hľadáte darček na Valentína? Potom spoločnú fotku doplňte vyznaním lásky, prípadne originálnou žiadosťou o ruku. Bude to darček, ktorý vám bude túto výnimočnú udalosť pripomínať po veľmi dlhú dobu. Keď už sme pri svadbe, sada vankúšom je vhodná aj ako svadobný dar. Jeden vankúšik určený pre ženu a jeden pre muža, pričom na nich budú ich priezviská, prípadne aj dátum svadby.

Vankúš s vlastnou potlačou je v podstate vhodný na každý sviatok či výnimočnú udalosť ako sú narodeniny, výročie či narodenie dieťaťa. Skvelé sú aj vtipné nápisy, ktoré vystihujú osobnosť obdarovaného. Stačí len chvíľu popremýšľať a určite prídete na to, čo by vášho blízkeho potešilo najviac. Ak si myslíte, že vhodným darček nie je práve vankúš, vyskúšajte tričko alebo hrnček.

Veľa nápadov, veľa možností

Vankúše môžu mať rôzne motívy, ale aj rôzne tvary. Záleží na situácií a hlavne príležitosti, ktorý sa vám najviac hodí. Zvoliť môžete klasiku v tvare štvorca, na romantické príležitosti sa hodí skôr srdiečko. Nemusíte sa obávať, že by potlač po prvom praní zmizla alebo sa ošúchala či olúpala. Na potlač textilu sa používa technológia na to určená a potlač je tak kvalitná a trvácna.

Ako Vám môžeme pomôcť?

Vaše meno *
E-mail pre odpoveď *
Vaša správa *
Overenie *
Náš e-shop používa cookies. Sú potrebné, aby správne fungoval, dobre sa ovládal a zobrazovali sa vám najmä ponuky, ktoré vás môžu zaujímať. Súhlasíte s nimi? Ich nastavenie si môžete kedykoľvek zmeniť podľa navodu tu
súhlasím