Potlač predmetov

Potlač rôznych predmetov je vyhľadávaná firmami, ktoré chcú mať upomienkové predmety pre svojich klientov či zamestnancov. Tieto služby ale vyhľadávajú aj tí, ktorí chcú potešiť svojich blízkych osobným a originálnym darčekom

Praktické veci

Pokiaľ ide o potlač praktických predmetov ako sú kľúčenky, otvárače, vizitkár, snežítka, ťažidlá a podobne sú vhodné hlavne pre firmy. Na tieto, ale aj mnohé iné predmety, môžete dať vytlačiť názov svojej firmy, logo alebo slogan. Získate tak milé darčeky pre zákazníkov ale aj zamestnancov, ktorí budú zároveň robiť reklamu vašej firme. Praktická vec, ktorá ale urobí radosť aj vašim priateľom alebo rodine je určite hrnček. Na hrnčeku môže byť prakticky čokoľvek. Môže to byť fotka, text alebo oboje. Fotka z dovolenky alebo milý obrázok doplnený textom urobí radosť vašim priateľom aj rodine. Stačí iba vybrať niečo osobné, čo obdarovaného zasiahne priamo do srdca.

Veci len tak pre radosť

Fotku z rodinného albumu môžete mať aj na spomínanej kľúčenke v rôznych tvaroch alebo dokonca na zrkadielku do kabelky. Ak máte medzi známymi aj zarytého pivára môžete spojiť príjemne s užitočným a venovať mu kľúčenku s otvárakom na fľaše s vlastným motívom.

Romantický darček na Valentína bude určite plyšový macko ale zajačik v tričku s vlastnou potlačou. Na tričku môže byť romantické vyznanie alebo "len" srdce. Takýto darček sa hodí aj na výročie, svadbu a pod. Plyšové hračky ale určite potešia aj deti. Na tričku môže byť fotka, meno dieťaťa alebo nového plyšáka. Radosť dokáže urobiť aj jednoduchý náramok so srdiečkami na ktorých môžu byť vaše mená alebo fotka.

V ponuke nechýbajú ani tradičné magnetky, ktoré budú zdobiť vašu chladničku alebo magnetickú nástenku a pripomínať vám vašich blízkych. Možno ale neviete, že potlač sa dá urobiť aj na keramické obkladačky. Tie potom môžete použiť v kúpeľni alebo v kuchyni a budú naozaj originálnou a trvácou výzdobou.

Potlač na textil

Vlastná potlač sa dá spraviť aj na tričko, vankúš, resp. obliečku. Tričko s vlastnou potlačou je skvelý nápad na darček. Môžete ho nechať potlačiť fotkou, obrázkom alebo textom. Môže byť vtipné, ale aj veľmi osobné. Určite svojich blízkych dobre poznáte a viete, čo ich pobaví alebo poteší. Darček tak môže byť presne podľa vašich predstáv.

Rovnako je to aj s vankúšmi. Potlač môže byť fotografia, obrázok alebo text, prípadne ich kombinácia. Pohodlný vankúšik si určite nájde svoje miesto v obývačke na gauči alebo v posteli. Tak či onak bude s vami alebo s obdarovaným zdieľať chvíle pohody a oddychu.

Potlač na všetky predmety sa robí s prihliadnutím na materiál, je kvalitná a trvácna. Takéto predmety uchovajú vaše spomienky dlho a spoľahlivo.

Ako Vám môžeme pomôcť?

Vaše meno *
E-mail pre odpoveď *
Vaša správa *
Overenie *
Náš e-shop používa cookies. Sú potrebné, aby správne fungoval, dobre sa ovládal a zobrazovali sa vám najmä ponuky, ktoré vás môžu zaujímať. Súhlasíte s nimi? Ich nastavenie si môžete kedykoľvek zmeniť podľa navodu tu
súhlasím